Każde pomieszczenie winno wyróżniać się tym samym innym układem mebli, roślin a nawet dodatków. Postaraj się nie popełniać błędów. Jeśli gubisz się w mieszkaniu lub nie spełnia ono założonych celów, zaaranżuj je na nowo! Długie wakacyjne dni pozwolą na szybsze działanie i z pewnością bardziej kreatywne pomysły.

 Drzwi pasujące do pomieszczenia

Doskonałym pomysłem na to, by skutecznie oddzielić poszczególne strefy w mieszkaniu jest zainwestowanie w odpowiednio skonstruowane drzwi. Aby zapewnić sobie nietypowy podział całego mieszkania, zainwestuj w oryginalność. Wybrane drzwi możesz pomalować na kolor, który dominuje w danym pokoju lub dodać do nich wiążący element. Mogą to być geometryczne kształty, wzory, obraz lub pejzaż, który zapewni odpowiednie połączenie z wystrojem wnętrza. Oczywiście my, jako producent wypełnień drzwiowych, z łatwością możemy pomóc w odpowiednim wyborze nietypowych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki specjalnej akcji drzwi szytych na miarę pomagamy w zaprojektowaniu i zrealizowaniu Waszych indywidualnych pomysłów.

 Wystrój pokoju a samopoczucie

Aby w danym pomieszczeniu przebywało nam się przyjemniej, należy odpowiednio je udekorować. Nie chodzi tu głównie o ustawienie mebli. To bardzo ważne, aby odpowiednio dopasować kolory ścian i dopasować wszystkie dodatki. Bardzo ważne jest to, aby wszystko ze sobą odpowiednio współgrało. Zarówno kolory ścian, wzory na tapecie, rodzaje roślin doniczkowych, jak i odcienie umieszczonych mebli, powinny ze sobą współgrać. Każdy posiada swoją własna estetykę, jednak nie jest nam obce to, że lubimy harmonię lub, w przypadku artystycznych umysłów, niewielki nieład w swojej kontrolowanej formie. Oprócz własnych upodobań jednak, namawiamy do aranżacji każdego pomieszczenia tak, by skutecznie odpowiadało naszym za potrzebowaniom i mogło odznaczać się wybraną strefą.

Inne oświetlenie dla każdej strefy

Jeśli Twoje mieszkanie posiada wystrój utrzymany w jednej kolorystyce i nie masz ochoty na zróżnicowany wygląd całego mieszkania, postaw na zmianę oświetlenia. Rozróżnienie strefy dziennej od nocnej może być bardzo delikatne. W części, która odpowie za spędzanie czasu w ciągu dnia, punktów świetlnych powinno być zdecydowanie więcej. Możesz wykorzystać wtedy górne żyrandole lub lampy wiszące i stojące o zróżnicowanym natężeniu światła. W ciemniejszej części, która odpowie za strefę nocną, można zrezygnować z większej ilości światła na rzecz mniejszych, przygaszonych lampek nocnych. Wykorzystaj wtedy żarówki o nieco mniejszej intensywności.

O sposobie podziału na strefy oczywiście zdecydujecie sami. Nie musicie organizować swojego mieszkania w taki sposób, jaki został wyżej zaprezentowany. To jedynie jeden z wielu pomysłów, który poddajemy indywidualnym przemyśleniom. Strefy dzienną i nocną spokojnie można rozdzielić również nieco bardziej oryginalne, wykorzystując ręcznie przygotowane tablice, specjalne dopasowanie oryginalnych wzorów, figurek, czy funkcjonalnych mebli.

Zaprojektuj swoją codzienna przestrzeń z naszym konsultantem. Przyjdź do naszego salonu sprzedaży:

➥KRATEX ul. Spacerowa 81 Zduńska Wola. Więcej na: http://www.wypelnienia-drzwiowe.pl/