Indywidualne projekty dla twojego domu czy mieszkania

Zaaranżuj swoją przestrzeń komfortowo i z pomysłem z naszym projektantem Kratex Design. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca w branży budowlanej i oświetleniowej, rozszerzyliśmy swoją ofertę o kompleksową obsługę klienta detalicznego. Już dziś zaprojektujemy wnętrze Twojego domu kompleksowo i z pomysłem, od sypialni, po kuchnię, łazienkę, czy pokój dziecięcy. Efektywnie wykorzystana przestrzeń pozwoli na swobodę i uczucie spełnienia, podwyższy standard życia, a przede wszystkim będzie idealnym miejscem na wspólnie spędzany czas dla całej rodziny. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów jest do Twojej dyspozycji. Proponujemy i gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie:

✔ zrobienia pomiaru wnętrz lub przestrzeni biurowej
✔ przygotowania indywidualnego projektu aranżacji wnętrza
✔ bezpiecznego transportu
✔ sprawnego montażu
✔ 5-letniej GWARANCJI

Wyznaczając trendy i narzucając sobie wysokie wymagania, stawiamy na kreatywny, a jednocześnie ergonomiczny design, indywidualnie dostosowany do Państwa potrzeb. Ważne są szczegóły, dlatego nasz zespół przygotuje dla Państwa w indywidualnym projekcie nie tylko pomysł na aranżację wnętrza z meblami. Zadbamy również o Państwa pomieszczenia dostosowując do nich odpowiednie drzwi, okna, czy parapety. Ostatnim elementem do zaplanowała jest przemyślanie dobrane oświetlenie LED istotnie ważne w pracy biurowej. Działamy sprawnie i kompleksowo zachowując przepisy BHP.

W naszej ofercie poza usługą kompleksowej obsługi, jako jedyni na lokalnym rynku posiadamy dla Państwa oryginalne i gotowe rozwiązania, które ożywią oraz wyróżnią codzienną przestrzeń. Jesteśmy pewni, że nasza oferta oraz nasz wyspecjalizowany zespół spełni Państwa największe wymagania. Pomożemy Ci dobrać zarówno meble, systemy montażowe, jak również kolory i rozmiary odpowiednie do Twojego wnętrza.

Zainspiruj się realizacjami i zaprojektuj wnętrze z naszym projektantem.
Przyjdź do naszego salonu sprzedaży:
➥KRATEX ul. Spacerowa 81 Zduńska Wola lub skonsultuj się pod numerem: 518 794 517
Więcej na: http://www.design.kratex.net/