Grubsze = lepsze drzwi?

Bezpieczeństwo

O tym aspekcie pisaliśmy już wyżej. Dzięki poczuciu bezwzględnego bezpieczeństwa, komfort naszego życia znacznie się poprawia. Mając takie drzwi, nie wzdrygamy się na każdy dźwięk dochodzący z otoczenia, nie boimy się o najbliższych w momencie sytuacji zagrożenia i mamy pewność, że pozostanie celem złodziejów znacząco się od nas oddala.

Drzwi zewnętrzne pozostają jednym z głównych zabezpieczeń naszego domu. Bardzo ważnym jest zatem, aby dopasować odpowiedni model dokładnie do naszych potrzeb, pamiętając o kilku bardzo ważnych elementach. Wybrane drzwi oprócz wymarzonego wyglądu powinny mieć wytrzymałą konstrukcję, specjalne bolce, które uniemożliwią ich wyważenie, bijące ostatnio rekordy popularności wkładki antywłamaniowe oraz wzmocnioną ościeżnicę i solidne zawiasy.

Spokój i ciepło zarówno w dzień, jak i w nocy

Dzięki mocniejszym, a co za tym idzie, grubszym drzwiom, fundujemy zarówno sobie, jak i naszym współlokatorom większy spokój. Odpowiednia grubość drzwi oznacza izolację przed zbyt dużym hałasem, w czasie zimy chłodem oraz gorącem podczas słonecznego lata. Tak stworzona bariera posłuży również jako doskonała ochrona przed zakłóceniem spokoju naszych sąsiadów. Organizując większe spotkania w naszym mieszkaniu, nie będziemy musieli obawiać się zakłócaniem ciszy nocnej.

Dodatkowo, jednym z pozytywnych skutków wyboru grubszych drzwi wejściowych jest zatrzymywanie w mieszkaniu większej ilości ciepła. Kupując stabilniejsze drzwi, jesteśmy pewni, że podczas zimy będzie w mieszkaniu przytulnie ciepło, natomiast letnie dni przyniosą kojący chłód.

Drzwi drewniane, PVC czy aluminiowe?

Z takim pytaniem boryka się większość zdezorientowanych nagromadzeniem możliwości, klientów. Z jakiego materiału wybrać odpowiednie drzwi i czy tylko ich grubość i jakość wykonania tak naprawdę się liczą? Z pewnością nie. Wiedząc już, że grubsze wypełnienia pozwalają na zdecydowanie większą ochronę i izolację akustyczno – termiczną, można śmiało zacząć zastanawiać się nad dodatkowymi czynnikami wpływającymi na ich jakość, mianowicie materiał, z których są skonstruowane.
Zapewniamy, że w dobie rozwoju dzisiejszej technologii i różnorodności w sposobie tworzenia zarówno drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych, wybrane przez Ciebie wypełnienia drzwiowe, da się odpowiednio dopasować tak, by spełniały wszystkie potrzeby.

Wszystkie stworzone przez nas produkty wyróżnia wysoka jakość, dobór najlepszych materiałów i zaangażowanie całego zespołu. Wybierz swoją własną ostoję i zapewnij swoim najbliższym największe bezpieczeństwo!

Wybierz drzwi odpowiednie dla swojego domu z naszym konsultantem. Przyjdź do naszego salonu sprzedaży:

➥KRATEX ul. Spacerowa 81 Zduńska Wola. Więcej na: http://www.wypelnienia-drzwiowe.pl/