Wygodnie czy funkcjonalnie? Jak dobrać meble do kuchni.

Kuchnia jedno z najważniejszych, o ile nie najważniejsze pomieszczenie w każdym domu. Nie bez przyczyny jest często nazywana „sercem” domu. To w niej toczy się życie rodziny, nierzadko gościmy w niej także znajomych. Poruszane są problemy, radości czy podejmowane decyzje. Skoro więc kuchnia jest tak istotnym miejscem, pozwólmy, aby była również funkcjonalna.

Przy urządzaniu kuchni należy zwracać uwagę na unikanie niepotrzebnych dróg, zapewnienie płynności pracy i swobody ruchów. Optymalnie powinno się zmniejszyć liczbę prac wykonywanych w pozycji stojącej. Dostosowanie wysokości roboczej do wzrostu, umożliwi prawidłową postawę ciała. Nie należy pomijać odpowiedniego oświetlenia, które nie tylko nada charakteru wnętrzu, ale również ułatwi pracę. Meble kuchenne powinny spełniać swoją funkcję. Najważniejszy jest materiał, z czego wykonany jest front, aby spełniał swoją funkcję przez długie lata.

Fronty meblowe są najbardziej reprezentacyjną częścią mebla nadają mu wyraz i charakter co w efekcie końcowym buduje oczekiwany przez nas klimat całego pomieszczenia, dlatego jego wybór powinien być wyjątkowo dobrze przemyślany.

Podejmując ważną decyzję w kwestii estetyki, wybór wzoru i koloru, nie możemy zapomnieć o jego właściwościach użytkowych, jakość wykonania czy trwałość, gdyż decyzję naszą podejmujemy na lata. Tylko użycie najwyższej jakości markowych wzorców i materiałów w połączeniu najwyższą starannością i gruntowną wiedzą technologiczną, gwarantuje perfekcyjną jakość i najwyższą trwałość produktów.

Chcemy, aby wybrane u nas fronty cieszyły Państwa jak najdłużej. Nasza oferta frontów dostępna jest w wersji z wykończeniem w folii PCV, akrylowym, lakierowanym. Z szerokiego spectrum materiałów, wzorców czy kolorów każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Pozyskujemy czegoś wyjątkowego dajemy możliwość kreacji swoich niepowtarzalnych, unikalnych frontów. Nasz front to doskonały wybór poparty 5-letnią gwarancją i niekwestionowaną jakością.

Harmonia w kuchni to harmonia w sercu domu. ♥ Dobierz kolory i rozwiązania na miarę potrzeb Twoich domowników. Przyjdź do naszego salonu sprzedaży:

➥KRATEX ul. Spacerowa 81 Zduńska Wola lub skonsultuj się pod numerem: 518 794 517
Więcej na: http://www.design.kratex.pl/meble/meble-kuchenne/