Modulokids – czyli jak zaaranżować wnętrze pokoju naszych dzieci.

Przemyślanie zaaranżowana przestrzeń Twoich dzieci, zapewni im bezpieczeństwo i przeniesie w świat nauki i zabawy. Pokoje dziecięce są jednym z większych wyzwań stawianych przed projektantem. Wnętrze musi być funkcjonalne komfortowe, a samym doborem kolorów i wzorów, często chcemy aby przypominało bajowy świat, który będzie oddziaływał na wyobraźnie i emocje naszego dziecka. Dbając o jego rozwój ważne jest, aby zagospodarowana przestrzeń w pokoju była bezpieczna i pozwoliła dziecku na swobodną naukę oraz zabawę. Meble dostosowujemy zatem do jego wzrostu, wieku i upodobań. Niewątpliwie poza swoją funkcjonalnością, meble muszą przetrwać próbę czasu i eksperymentów małych artystów.

Zróżnicowane potrzeby, gusta i wiek, różnorodność niezbędnych funkcji oraz wielkość powierzchni, wymagają indywidualnych rozwiązań, a przede wszystkim od nas – indywidualnego podejścia do klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy Państwu kompleksową obsługę planowanego remontu czy aranżacji wnętrz w zakresie:

✔ zrobienia pomiaru wnętrz lub przestrzeni biurowej

✔ przygotowania indywidualnego projektu aranżacji wnętrza

✔ bezpiecznego transportu

✔ sprawnego montażu

✔ 5-letniej GWARANCJI

Oryginalne i  niepowtarzalne wzornictwo, sprawi, że świat Twojego  dziecka będzie weselszy z nami. Umieść w pokoju:

  • tablice dekoracyjne z motywami paneli dziecięcych w samochody, balony, postacie z bajek z rozróżnieniem dla chłopców i dziewczynek,
  • wybierz wezgłowia do łóżek dziecięcych w odpowiednim rozmiarze i kolorach,
  • wykorzystaj panele dekoracyjne z motywami dziecięcymi, które jako półprodukty idealnie nadają się do tworzenia oryginalnych frontów szaf, szafek nocnych, komód czy biurek – ich bogata paleta kolorów pozwoli dopasować meble do każdego wnętrza,
  • ochroń dziecko zabezpieczając kaloryfer kolorową maskownicą grzejnikową z motywem specjalnie dedykowanym najmłodszym, która dodatkowo idealnie dopełni dziecięcy pokój.

Zaprojektuj wnętrze z naszym projektantem. Przyjdź do naszego salonu sprzedaży:

➥KRATEX ul. Spacerowa 81 Zduńska Wola lub skonsultuj się pod numerem: 518 794 517
Więcej na: https://design.kratex.pl/modulokids/