Panele XLA – sam zostań projektantem w swoim domu.

Jeżeli chcesz stworzyć jedyne i niepowtarzalne wnętrze wykaż się kreatywnością. Nie potrzebujesz projektanta by odmienić swój dom, czy swoje miejsce pracy. Panele XLA sprawdzają się w sypialni, przedpokoju, kawiarni, biurze, a nawet w codziennym salonie domowego zacisza.

Panele dekoracyjne to świetny pomysł dla nowoczesnych wnętrz. Do tej pory nudne pomieszczenie, może przy pomocy panelu dekoracyjnego stać się obiektem zazdrości niejednego gościa. Czasem niewiele trzeba, aby się wyróżnić. Producenci prześcigają się w nowych wzorach, kolorach i kształtach.

Wykorzystanie paneli jest tak ogromne jaka jest nasza wyobraźnia. W całym domu, biurze, restauracji, hotelu czy też nawet tam gdzie teraz jest bardzo trudno sobie to uzmysłowić. To my decydujemy gdzie się znajdą. Mogą być wykorzystane do ozdoby ścian by nadać stylu naszej nowej kuchni, ale też sprawdzają się jako dizajnerskie ścianki dzielące duże powierzchnie w salonie, czy garderobie. Efekty jakie tworzą z odpowiednim oświetleniem sprawiają, że te miejsca stają się magiczne i niepowtarzalne. Ten oryginalny element odmieni Twoje wnętrze całkowicie, zachwycając swoją formą wszystkich Twoich znajomych.

Sprawdź dostępne wzory i kolory. Zainspiruj się i sam odmień wnętrze Twojego domu.

Przyjdź do naszego salonu sprzedaży:

➥KRATEX ul. Spacerowa 81 Zduńska Wola lub skonsultuj się pod numerem: 518 794 517
Więcej na: http://www.design.kratex.net/panele-dekoracyjne/