Budując wizerunek domu głównym elementem estetycznym i wizualnym są drzwi nie tylko zewnętrzne, ale i również wewnętrzne. Jako producent i dystrybutor posiadamy w swojej ofercie produkty charakteryzujące się wysoka jakością, oryginalnością oraz estetyką. Kupując u nas drzwi wybierają Państwo produkty wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, co sprawia ze drzwi są fantastyczne nie tylko pod względem wizualnym jak i również jakościowym. U nas sam skomponujesz drzwi dla Twojego domu i dobierzesz drzwi na lata.

 • Drzwi zewnętrzne

  Głównym wizualnym elementem domu, a jednocześnie skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem są drzwi zewnętrzne. Zajmujemy się produkcją tego rodzaju produktów korzystając jedynie z komponentów o najwyższej jakości, wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo produkty, takie jak:
  • drzwi zewnętrze z elementami szklanymi (okrągłymi okienkami, podłużnymi pasami, inoxami itp.), pokryte drewnopodobną folią PCV,
  • modele z wysokiej jakości blachy aluminiowej z wypełnieniem z pianki poliuretanowej gwarantującej szczelność i wytrzymałość-drzwi aluminiowe,
  • wersje techniczne – bez elementów dekoracyjnych, o prostym designie idealne zarówno do domów, jak i budynków gospodarczych i piwnic.
  Niektóre modele dostępne są dla Państwa od ręki – czekają w naszym magazynie. Większość dodatków jest jednak tworzona na specjalne zamówienie Klienta, dlatego czas oczekiwania na konkretny model może wynieść nawet do 21 dni.

 • Drzwi stalowe

  Przy wyborze drzwi zewnętrznych stalowych należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Istotne są nie tylko walory estetyczne, ale także parametry techniczne. Produkty te powinny przede wszystkim chronić przed włamaniami, jak również przed wilgocią i niską temperaturą. Tylko najwyższej klasy produkty są w stanie spełnić najsurowsze kryteria dotyczące jakości i niezawodności. Doświadczenie oraz bogata wiedza firmy Kratex pozwoliła jej stworzyć ofertę doskonałą, w której znajdują się tylko najlepsze produkty.
  Proponujemy dla Państwa oferty kilku producentów drzwi zewnętrznych, którzy posiadają produkty o najwyższych parametrach w wielu interesujących wariantach. Posiadamy standardowe modele, jak też egzemplarze ze wzmocnioną konstrukcją i podwyższonymi właściwościami antywłamaniowymi. Proponujemy produkty odznaczające się najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła. Wzbogaciliśmy asortyment także o produkty wykazujące właściwości przeciwpożarowe. Jednocześnie zadbaliśmy o możliwie największe zróżnicowanie estetyczne. Wprowadziliśmy do oferty produkty odznaczające się klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądem.

 • Drzwi aluminiowe

  Jako producent drzwi aluminiowych dbamy o to, aby każdy z naszych produktów spełniał nowoczesne standardy produkcyjne oraz funkcjonalne. Wykorzystanie praktycznych rozwiązań oraz innowacyjnej technologii pozwoliło nam stworzyć drzwi z najwyższej półki, które z pewnością usatysfakcjonują Państwa swoimi parametrami i wszelkimi właściwościami. Oferujemy drzwi zewnętrzne aluminiowe jak i stalowe w różnych konfiguracjach kolorystycznych, o różnych rozmiarach i formach. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi o wiele łatwiej jest wybrać produkt idealnie dopasowany do stylu i przeznaczenia danego obiektu. Drzwi aluminiowe, które Państwu polecamy to produkty solidne i odporne na uszkodzenia oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Warto więc zadbać o to, aby zaopatrzyć się w najlepsze dostępne na rynku materiały. Jako uznany producent gwarantujemy, że nasze konstrukcje spełnią wszelkie postawione przed nimi wymagania.

 • Drzwi wewnątrzklatkowe

  Bastion to seria drzwi wewnątrzlokalowych, dostosowana do potrzeb miłośników elegancji i minimalizmu, którzy pragną mieć dostęp do różnych wariantów kolorystycznych oklein. Wyróżnia się subtelnym, ale i niebanalnym wzornictwem, co jest widoczne w pięknym żłobieniu, biegnącym wzdłuż środkowej części drzwi. Dzięki dziewięciu nowoczesnym i estetycznym wariantom kolorystycznym okleiny, każdy inwestor znajdzie ten, który odpowiada jego gustom.
  Bastion to połączenie wysokiej estetyki wykonania oraz dużej odporności na uszkodzenia, co jest efektem zastosowania najlepszych komponentów i materiałów. Ramę skrzydła wykonano z drewna iglastego, jej wnętrze wypełnione zostało płytą wiórową, a okleinę stanowi frezowana płyta MDF, która dodatkowo została pokryta folią dekoracyjną o grubości 0,35 mm. Okleina nie jest łączona na krawędziach przylgi, co sprawia, że jest ona niemożliwa do zdarcia.

Wyposażenie
Drzwi wewnątrzklatkowe posiadają dwa niezależne zamki i trzy bolce antywyważeniowe, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkania. Dodatkowym atutem jest uszczelnienie ościeżnicy i skrzydła, dzięki czemu model Bastion zatrzymuje zimno, hałas oraz kurz. Zastosowane trzy zawiasy z wkładką tytanową mogą być regulowane w trzech płaszczyznach, w związku z czym model Bastion można dowolnie dopasowywać. Zostały zaopatrzone również w wizjer i posiadający aluminiowe nakładki oraz uszczelkę próg.
Możliwe jest zastosowanie opasek wykańczających.

Dodatkowe informacje:

– skrzydło może zostać wykonane w dwóch kolorach oklein oraz dwóch różnych wzorach,
– poszczególne modele drzwi wewnątrzklatkowych Bastion wyposażone zostały w dekoracyjne wstawki aluminiowe.