Klienci są dziś bardzo wymagający, dlatego też Nasza Firma wychodząc naprzeciw oferuje parapety wewnętrzne i zewnętrzne najwyższej jakości.

Dobór asortymentu w naszych katalogach budujemy na podstawie doświadczenia naszego zespołu, nowych trendach w budownictwie, nie zapominając o najważniejszym, czyli o opiniach i recenzjach naszych klientów. Pozwoliło nam to na zbudowanie solidnej marki zarówno na rynku polskim, ale także ma duży udział w rynkach europejskich

Posiadamy własny transport, co pozwala nam na dostarczenie towaru na całą Polskę. Jesteśmy rozpoznawalni i cieszymy się zaufaniem swoich stałych klientów w Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, a także Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, oraz Belgii i Holandii.

Poza szeroką ofertą, wielobranżowością naszej firmy, wyróżnia nas na rynku wysoka elastyczność i otwartość na realizację nietypowych zleceń na indywidualne zamówienie.

Więcej o naszych produktach 

Parapety wewnętrzne to ważny detal w wystroju wnętrza. Warto dobrać je tak, by komponowały się z posiadanym stylem pomieszczenia oraz jego funkcjonalnością. W naszym asortymencie wśród parapetów wewnętrznych znajdą Państwo głównie:

 • Parapety MDF

  MDF, parapety wewnętrzne laminowane oraz lakierowane. Wykonane z odpornej na wilgoć płyty MDF, okleinowane próżniowo laminatem pcv lub lakierowane wysokiej jakości wodoodpornymi lakierami do drewna. Parapety laminowane posiadamy w aż trzech grubościach : 20mm, 25mm oraz 28mm.
  Parapet lakierowany występuje w grubościach 20mm oraz 25mm za wyjątkiem parapetów  lakierowanych w kolorach drewnopodobnych, które występują tylko w grubości 20mm.

  Wykończenie parapetów standardowe – zaokrąglone rogi R20.

  Dodatkowo w parapecie MDF PRO o grubości 28mm, mamy do wyboru aż 8 wykończeń. Istnieje również możliwość wykonania nietypowych kształtów i otworów.

  Czas realizacji do 10 dni roboczych.

 • Parapety granitowy

  Granit- parapet z kamienia naturalnego. Dostępny w dwóch grubościach: 20mm oraz 30mm. Granit jest parapetem uniwersalnym, czyli nadaje się do stosowania wewnątrz jaki i na zewnątrz pomieszczenia. Jest to kamień niezwykle wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne. Gdy zastosujemy granit jako parapet zewnętrzny, polecamy wykonanie kapinosa – podcięcia ułatwiającego odprowadzanie wody.

  Dostępna kolorystyka: Orion, Balmoral, Brąz Królewski, Classic Brown, Kapustin, Colonial Gold, African Galaxy, Rosso Porino, Star galaxy, Strzeblów, Tokowski, Vanga, Tan Brown, Sivakashi, Mericana Impala, Nero Assoluto, Emerald, Labrador, Kuru Grey, Carnival Yellow, Rose Wood, River White, Colonial White, Ghibi Gold, Pedra Vella.

  Z granitów możemy wykonać nie tylko parapety, ale również blaty kuchenne I łazienkowe, obudowy kominków, półki, schody, itd.

  Czas realizacji do 10 dni roboczych.

 • Parapety PVC komorowe

  Parapety PVC komorowe, które cechuje łatwość w utrzymaniu czystości i równocześnie wytrzymałość. Komorowa konstrukcja powoduje, że parapet jest lekki, a więc łatwy w montażu oraz w transporcie.

  Dostępna kolorystyka parapetów komorowych: biały, marmurek, dąb wiejski, złoty dąb, orzech, ciemny dąb, grafit oraz winchester – parapety dostępne od ręki.

  Do każdego parapetu komorowego polecamy dobrane kolorystycznie zakończenia PCV.

 • Parapety renowacyjne

  Parapety renowacyjne, które są ciekawą alternatywą dla starych parapetów. Bez większych problemów możemy odświeżyć wnętrze stosując naszą nakładkę. Zaletą parapetów renowacyjnych jest wytrzymałość, łatwość w utrzymaniu czystości oraz łatwy montaż.

  Dostępna kolorystyka parapetów renowacyjnych: biały, marmurek, jabłoń, dąb wiejski, złoty dąb, orzech, winchester – parapety dostępne od ręki.

  Nasza nakładka pozwala zamaskować stary parapet nawet w grubości 55mm!
  Do każdego parapetu renowacyjnego polecamy dobrane kolorystycznie zakończenia PCV.
  Maksymalna długość parapetu komorowego lub renowacyjnego to 6000mm.

 • Parapety z aglomarmuru - Parapet konglomeratowy

  Konglomerat inaczej Aglomarmur to połączenie wyselekcjowanego kamienia naturalnego z żywicą.
  Jest to parapet bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu czystośći. Proponujemy Państwu dwie grubości aglomarmurów: 20mm i 30mm.

  Dostępna kolorystyka: Arabescato Bianco, Botticino, Breccia Aurora, Bianco Ghiaccio, Rosa Del Garda, Perlato, Rasotica, Rosso Assiagio, Verde Tireno, Polare, Beige Marfil, Bianco Ambra, Venus, Donatello, Baltic Grey, Grigio Londra, Beige Luna, Misty White, Rigel, Silver Grey, Crystal White, Belgian Night, White Pearl, Sole.

  Z aglomarmurów możemy wykonać nie tylko parapety, ale również blaty kuchenne I łazienkowe, obudowy kominków, półki, schody, itd.

  Czas realizacji do 10 dni roboczych.

  Maksymalne wymiary: szerokość 1200mm, długość 3040mm

  Wykończenie standardowe: narożniki zaokrąglone R20 oraz krawędzie wykończone fazą.

  Czas realizacji do 10 dni roboczych.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE to równie szeroka oferta. Przy wyborze parapetów warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego są wykonane oraz na odporność na warunki atmosferyczne. Do wyboru mają Państwo parapety stalowe, stalowe okleinowane, aluminiowe oraz wcześniej wspomniany granit. W naszej ofercie dostępne są:

 • Parapety stalowe

  Parapet stalowy, wykonany z blachy stalowej ocynkowanej, malowany proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Grubość blachy 0,7mm. Proponujemy dwa rodzaje wykończeni: wykończenie standardowe oraz sofline. Dużą zaletą parapetów stalowych jest niska cena i szybka realizacja!
  Kolory RAL 9010(biały), RAL 8017(brąz) oraz RAL 7024(antracyt) w wykończeniu standardowym mamy dostępne od ręki, pozostałe kolory są na zamówienie z terminem realizacji do 10 dni roboczych.

 • Parapety stalowe drewnopodbne

  Parapet stalowy lakierowany, wykonany z blachy ocynkowanej o grubości 0,6mm lakierowany w strukturze drewnopodobnej. Kolory dostępne od ręki: orzech, złoty dąb, wenge w wykończeniu standardowym oraz softline.

  Kolory na zamówienie: winchester, mahoń.

  Termin realizacji do 10 dni roboczych.

 • Parapet aluminiowy zimno gięty

  Parapet aluminiowy zimno gięty, wykonany z blachy o grubości 1,2mm. Łatwy w utrzymaniu czystości oraz bardzo wytrzymały.

  Kolory dostępne od ręki: RAL 9016 (biały) oraz RAL 8019(ciemny brąz)

 • Parapet aluminiowy płytka softline

  Parapet aluminiowy płytka softline, wykonany z blachy o grubości 1,2 mm. Jest to ciekawa alternatywa dla gładkich parapetów zewnętrznych, ponieważ posiada przetłoczenia imitujące płytkę. Aluminiowa płytka jest to parapet dostępny tylko pod zamówienie, z terminem realizacji do 10 dni roboczych, w każdym kolorze RAL.

  Antyk miedź oraz Antyk srebrny to dwa wyjątkowe kolory płytki, która jest malowana metodą proszkową farbą młoteczkową, co pozwala nam na ciekawe wykończenie nowoczesnych budynków, jak i tych tradycyjnych.