Podstawą naszej działalności od początku istnienia firmy jest produkcja wypełnień drzwiowych oraz drzwi. Oferta działu wypełnień skierowana jest głównie do firm, dlatego w tym celu przygotowaliśmy dla Państwa specjalną propozycję współpracy opartą o rabaty, dostosowaną do potrzeb wymagającego rynku.

W tak wysoko konkurencyjnej branży wyróżnia nas indywidualne wzornictwo. Po za szerokim wachlarzem dizajnerskich propozycji i inspiracji jakie znajdziecie w naszych katalogach oraz na naszych stronach internetowych, projektujemy i wykonujemy indywidualne wzory wypełnień najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo panele jednostronnie, dwustronnie nakładkowe oraz wsadowe z ALUMINIUM i HPL do wszystkich rodzajów drzwi, także drewnianych. Opracowaliśmy własny SYSTEM KRATEX do drzwi aluminiowych z panelem dekoracyjnym obustronnie nakładkowym z ukrytymi zawiasami. Do produkcji stosujemy wysokiej klasy produkty z aluminium, HPL, PVC, szkła i stali nierdzewnej. Budujemy drzwi odpowiadające kolorystyce drewnopodobnej, malowane w kolorach strukturalnych oraz dowolnej barwie z palety RAL. Oferta obejmuje produkty dostosowane do wszystkich stylów architektonicznych.

Stawiamy na ciągły rozwój firmy i naszych pracowników. Na pierwszym planie mamy potrzeby naszych klientów oraz ich satysfakcję z realizacji najbardziej nietypowych zleceń. Dzięki ciężkiej pracy wykwalifikowanej kadry cieszymy się uznaniem naszych partnerów handlowych oraz mamy stabilną pozycję na rynku, a nasze produktu i usługi zyskały liczne certyfikaty jakości, firmy godnej zaufania, czy rzetelnej firmy. Zaufali nam klienci z Polski, Niemiec, Francji, Czech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Belgii, Holandii, Rosji, Luksemburga, Austrii a nawet z Kanady. Współpraca oparta jest na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu, a niezbędna wiedza gwarantuje jakość na każdej płaszczyźnie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i dopracowanym metodom produkcyjnym przy wsparciu markowych dostawców, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Jeśli jednak mają Państwo większe plany czy wymagania, nasz zespół przygotuje dla Państwa w indywidualną ofertę. Możemy zadbać również o Państwa pomieszczenia dostosowując do nich odpowiednie drzwi, okna, parapety, oświetlenie a nawet meble aranżując pełne wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na: www.wypelnienia.kratex.pl